Na kvalitu prodávaného zboží klademe velký důraz. Všechny šperky prochází několikerou kontrolou, která začíná již u samotné výroby. Můžeme vás tedy ujistit, že váš /vámi  právě zakoupený šperk je v perfektním stavu.

Je třeba mít na paměti, že šperk je umělecký předmět sloužící ke zdobení a jako takový má být rovněž používán.

Aby vám šperk přinášel radost co nejdéle, starejte se o něj. Příležitostně šperk přeleštěte  jemným hadříkem, použijte leštící lázeň nebo svěřte do pěče odborníků, kteří vám jej zkontrolují a vyčistí.

Šperky  doporučujeme  na noc odkládat, nenosit je při sportu a domácích pracích.  Vždy pamatujte na to, že šperk je poslední doladění váší osobnosti, proto se jím ozdobte až naposeld,  po použití makeupu, laku na vlasy, parfému. 

Zvláštní péči a šetrné zacházení vyžadují přírodní kameny a perly. Nezapomínejte tyto šperky odkládat při sprchování, saunování atp.  

Záruka na váš šperk je poskytnuta v souladu s českým zákonem, nevztahuje se však na mechanické poškození , nevhodné zacházení  a neodborné zásahy. 

Drahé kovy, zejména stříbro mohou nošením změnit barvu, což může být způsobeno : výskytem chemických látek v ovzduší, minerálními koupelemi , užíváním léků, používáním krémů, potem s nižším ph. Jedná se o běžný jev a není proto výrobní vadou . Šperk v takovémto případě stačí odborně vyčistit. 

Děkujeme za vaši přízeň a přejeme,  aby vás šperk z našeho klenotnictví těšil co nejdéle.